Atvirkštinio varstymo durys

Atvirkštinio varstymo durys

ATVIRKŠTINIO VARSTYMO durys, tai durys,  kurias galima atidaryti į  norimos patalpos pusę, o staktos praktiškai  gali nesimatyti, varčia  beveik susilygina su tam tikros  patalpos siena. Šioms durims naudojami specialūs paslėpti vyriai ir sudėtingos konstrukcijos stakta. 

Labai SVARBU žinoti, kad įstačius atvirkštinio varstymo duris, būtina  durų atrama https://www.duryslaiptaimediena.lt/elektronine-durys-laiptai-medienalt-parduotuve-21. Ji gali būti visai paprasta arba  įfrezuojama į durų varčios apačią (nematoma). Pasitaiko, kad per daug atidarius duris, jos  atsiremia į staktą, yra laužiama varčia, ir gali įtrūkti  paslepiami vyriai. Kad to neatsitiktų, dedama durų atrama.

Atvirkštinio varstymo durys turi ir neigiamą pusę - negalima plačiai atidaryti, max 90 laipsnių kampu, taip pat siaurina angą, nes durų varčia atsiveria į angos pusę.  Tai nepatogu. Iš praktikos  ir klientų atsiliepimų galime  patarti , kad atvirkštinio varstymo duris  daryti tik neišvengiamais atvejais, kai nėra galimybės atidaryti įprastai.